Blog

Welcome to our travel blog, a digital sanctuary for wanderlust souls and globe-trotting enthusiasts.

Numri i vizitorëve në verën 2021 në Kosovë

Kosova dimër 2021

“Vera e 2021 mund të vijë” ishte motoja. Pas mbylljes, gjërat më në fund fillojnë dhe vendasit mezi prisnin bashkadhetarët e tyre nga diaspora.

Tani kishte ardhur koha dhe bumi i vizitorëve tejkaloi të gjitha pritjet. Sipas vlerësimeve, rreth 1 milion vizitorë kanë arritur në Kosovë nga kufijve kombëtarë dhe nga ajri. Sigurisht, kjo krijoi shumë kaos trafiku, bllokime dhe mbingarkesë.

Sidoqoftë, është një verë e suksesshme. Një verë së bashku me shumë atmosferë në rrugët dhe kafenetë e Kosovës.

Fluturime për në Prishtinë

Other Articles

Fluturimet për Shkup

Gjeni bileta të lirë tani për një fluturim per Shkup dhe shumë aeroporte të tjera! Siguroni vetes një fluturim spontan drejt vendit më të ri në

Bileta për Prishtinë

Gjeni bileta të lira për Prishtinë nga Düsseldorf, Stuttgart, Mynih, Berlin, Cyrih dhe shumë aeroporte të tjera!    Kosova qëndron për atraksione të panumërta dhe

Atraksionet e Prishtinës

Kryeqyteti qendror – Prishtina – i vendit më të ri të Evropës, Kosovës, është gjithashtu zemra e tij. Rreth 150,000 njerëz jetojnë në Prishtinë, nga

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.