ZBULONI MËNYRAT E REJA TË UDHËTIMIT

Udhëtoni nëpër Shqipëri për të zbuluar destinacione shpesh të anashkaluara, por të bukura që ofrojnë një gamë të larmishme aventurash. Nga plazhet e pacenuara në një histori të pasur, Shqipëria është një vend që pret për t’u eksploruar, duke shtuar përvojat tuaja të udhëtimit.

Destinacionet

Eksploroni tonën Destinacionet

Misioni ynë është t’ju udhëheqim në vendet që mbeten të paprekura nga turmat turistike, duke ju lejuar të përjetoni bukurinë që ofron Kosova dhe Shqipëria.

Fluturime

Gjeni Fluturimet tuaja Perfekte

Nëse dëshironi të vizitoni malet dhe luginat mahnitëse të Kosovës ose të eksploroni plazhet e paprekura të Shqipërisë së bashku me kulturën e saj të pasur, ne ju kemi mbuluar. Rezervoni fluturimet tuaja për në destinacionin tuaj të ëndrrave sot!

Makina me qira

Makina me qira të përshtatshme

Zbuloni makina të përshtatshme me qira për të lundruar nëpër peizazhe dhe për të arritur me lehtësi destinacionin tuaj të dëshiruar.

SUV

4 Vendet
4 Njerëzit
Automatik & Manual
4 Vendet
4 Njerëzit
Automatik & Manual
4 Vendet
4 Njerëzit
Automatik & Manual

Çfarë bëjmë ne

Rreth Nesh

Zbuloni bukurinë e Kosovës dhe Shqipërisë me ne dhe shpëtoni nga turmat turistike. Eksploroni destinacione më pak të njohura, sigurohuni fluturime buxhetore dhe rezervoni makina me qira të besueshme – të gjitha në një vend, në mënyrë që të mund të vizitoni lehtësisht vende të jashtëzakonshme. Na lejoni të thjeshtojmë planifikimin tuaj të pushimeve me sugjerime informuese dhe opsione të përshtatshme rezervimi.

Sugjeruar për ju

Sugjerime për udhëtime

Dëshmitë

Udhëtari Vlerësime

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow
Slide

“Zbulova këtë faqe të shkëlqyer udhëtimi kur po hartoja rrugën time në Shqipëri, dhe ajo dëshmoi të ishte një shoqërues ideal për eksplorimin tim. Platforma nuk ofroi vetëm një pasuri detajesh mbi atraksionet e njohura; gjithashtu zbuloi thesare të fshehura dhe destinacione më pak të eksploruara që mund t’i ishin shmangur vëmendjes sime në të kundërt.”

Slide

“Gjatë udhëtimit tim për të planifikuar një pushim, rastësisht hasa në këtë faqe udhëtimi dhe doli të ishte një gur i fshehur. Përmbajtja është e shkurtr por jashtëzakonisht informative, duke zbuluar destinacione unike larg udhëtimit të zakonshëm turistik.”

Slide

“Kjo faqe udhëtimi është bërë burimi im kryesor për planifikimin e udhëtimeve aventurore. Pasuria e informacionit të ofruar shkon përtej vendeve turistike të zakonshme, duke ofruar njohuri në destinacione larg rrugës së zakonshme.”

previous arrow
next arrow

Galeri

Fotogaleri mahnitëse

Lërini imazhet magjepsëse të frymëzojnë aventurën tuaj të ardhshme.

Pyetjet e bëra më shpesh

Keni një pyetje? Gjeni përgjigjen tuaj.

A kam nevojë për vizë për të vizituar Shqipërinë apo Kosovën?
Read More
Shumë kombësi mund të hyjnë në Shqipëri dhe Kosovë pa viza për qëndrime të shkurtra. Megjithatë, është thelbësore të kontrolloni kërkesat specifike të vizave për kombësinë tuaj përpara se të udhëtoni. 

Si mund të planifikoj një udhëtim në Shqipëri/Kosovë me faqen tuaj të internetit?
Read More
Faqja jonë e internetit ofron informacion të vlefshëm, udhëzues destinacioni dhe këshilla udhëtimi për t'ju ndihmuar të planifikoni udhëtimin tuaj. Thjesht eksploroni përmbajtjen tonë dhe përdorni shërbimet tona të rezervimit për fluturime dhe makina me qira.
A është e lehtë të komunikosh në anglisht në Shqipëri dhe Kosovë?
Read More
Anglishtja po flitet më gjerësisht, veçanërisht në zonat turistike. Vendasit janë shumë të njohur me gjuhën angleze, gjë që e bën mjaft të lehtë për udhëtarët të lundrojnë dhe të komunikojnë në mënyrë efektive.

Gati për të ngjitur malet?

Me Travel Rreth Shqipërisë, eksploroni dhe gjeni vende unike dhe ngjarje emocionuese për t’i shtuar planet tuaja të udhëtimit.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.